WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Njoftime 360
Welcome BIZNESI !
NJOFTIME 360
Mountains

 KERKONI OFERTEN
 TE BIZNESI
 Njoftime 360


Shitet makina ne gjendje super te shkelqyer FORD 1.8 Nafte 6+1 vende
Nese doni rehati gjate udhetimeve familjare zgjidhni makinen FORD 1.8 NAFTE e vitit 2007 vetem Tek NJOFTIME 360

Ne Oferte Perfshihet :
1 makine FORD 1.8 nafte 
Viti i prodhimit 2007
Transmetuesi Manual
kilometra 229 000 km
Motorr 1.8 nafte
Karburanti Naftë
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford 
Modeli S-Max
7 vende
Taksa siguracion deri ne fund MAJI 2021
TITANIUM SHKALLA ME E LARTE E PRODHIMIT FORDIT
Shum e paster si llamarin dhe tapiceri
Cdo gje origjinale te FORDIT
KONTROLLIN mund ta beni ne cdo mekanik te sigurte tuajin
Kondinsioner funksional TOP ne 8 Zonasensor parkimi
Xhama elektik dhe te erret pasqyra elektrike
2 celesa mbyllje qendrore
Sistem alarmi xhipies
Goma te reja
Ska nevoje per asnje sherbim
Dogana e paguar
Makina ndodhet ne Tirane

Data : 10/30/2020 Njoftime 360