WhatsApp Chat!

PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Granitis Shpk AGJENSIA.com Sistem per Menaxhimin e Agjensive Turistike Shqiptare
Welcome BIZNESI !
TWENTYXPRO
Mountains

 KERKONI OFERTEN
 TE BIZNESI
 TwentyXpro


Punë nga shtëpia. Vetëm per përdoruesit e internetit.!!!!!!!!
✅👉 Punë nga shtëpia. Vetëm per përdoruesit e internetit.!!!!!!!!
✅Jo me shitje produktesh , dhe jo me dale ne terren .
Nese je agjent shitjesh me kompanite superiore me produkte sikur jane LR, AVON, HERBALIVE e shum te tjera , ja vlen te na ndiqeni , se ketu ju mesoni se si te rrisni klientelen tuaj, si te gjeni bashkpunetore te rinje ne internet.
✅ ✅JU JAPIM FAKTE, QE KETU PUNOHET DHE FITOHET VERTETE , POR JO PA PUNE .
🛑👉Shmangni premtimet se fitohet pa punë .Këtu duhet pune qe te arrini suksesin, thjeshte ndiq udhezimet. (Funksionon me marketing shume nivelesh) MLM .
✅Bleni kurset dixhitale online duke mesuar si te perdorni Facebook , instagram , twiter , duke reklamuar pa qen nevoja te shpenzoni.
👉Shndërroni profilin tuaj në Facebook në një "magnet" që do të tërheqë qindra etiketa "si" dhe komente për çdo postim që bëni.
✅ Tërheqni klientët të cilët janë të gatshëm t'ju bashkohen juve , pa pasur nevojë të kontribuojnë as ju, as ata në reklama me pagesë.
✅Duke filluar me profilin tuaj në Facebook dhe e njëjta gjë vlen edhe për Instagramë duke marë miq dhe bashkëpunëtorë të rinjë .
👉Program pra që na mëson , dhe na paguan, nëse ndiqëni udhëzimet.
❌👉Jam i sigurt se shumë njerëz kan iden se mund të jetë gënjeshter , mashtrim, por ne jua vërtetojmë që kjo platformë dixhitale është e vetmja në botë që paguan dhe në koh rekord.❌( Harrojeni çfare dini nga kompanit fantazma qe premtojne se ka para pa pune, dhe vetem me paguar ju ke ata çdo muaj.)
✅ =>> Te gjithe e dime qe te hapim nje biznes , na duhen shuma te medha parash , ndiqni udhezimet, dhe krijo biznesin tend sot .
👍Investoni vetëm 20 euro, një herë të vetëme në jetë .
✅ Asnjë abonim mujor dhe vjetor. Dhe kthim 100% i shumës që keni paguar të 20 € qe nga personi i pare qe vjen te bashkohet ne ekipin tuaj te punes .
✅Garantojme traineme dhe mbeshtetje maksimale per te arritur suksesin .
👉Prezantimi do te behen me sallen online zoom sipas grafikut me takime, me date dhe ore te caktuar.
Per regjistrime lidhja ngjitur ->: https://twentyxpro.com/?ref=biznes-0
Ler te dhenat tuaja ne E-Mailin: [email protected]
Emer/mbiemer, nr'telefoni Whatsapp ose viber , dhe ne do tju kontaktojme. Ose ne Viber & Whatsapp : +306987740823
TwentyXpro Albania ju fton në një takim të planifikuar Zoom çdo dite duke programuar takimet
Tema: Prezantimi planit të marketingut (mënyres së punës) të TwentyXpro në Shqipëri.
Shkarko zoom meting ne lidhjen -->> https://us04web.zoom.us/j/2567283093
Meeting ID Zoom : 256 728 3093 Paswort ju jepet mbasi kemi kontaktuar me pare.
Ju faleminderit .Per TwentyXpro Albania Gezim Cerka

Data : 8/28/2020 TwentyXpro