WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj ROYAL AESTHETICS TIRANE PANAIRI TRAVEL
Mirësevini!
CLUB AVENTURIERET HOTEL SPA MUZIK LIVE - STRIP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  Club Aventurieret Hotel Spa Muzik Live - Strip

Reth Biznesit Club Aventurieret Hotel Spa Muzik Live - Strip

Resort Aventurieret i vendosur në Plepa në hyrje të Durrsit, ofron për turistët dhe klientët e tij shërbime cilësore.
Me një eksperiencë 20 vjecare në fushën e clubeve të natës, tashmë që prej tetorit të vitit 2018, vjen me shërbime të reja.
Në ambientet e reja ofrojmë shërbime në Hoteleri, SPA, Muzik Live çdo natë dhe Balerina të huaja.

Shërbimet kryesore që në ofrojmë:
  • Akomodim në hotel
  • Trajtime trupi dhe SPA.
  • Muzikë Live me këngëtarë të ndryshëm.
  • Tavolina me shishe për minimalja 4 persona.
  • Kërcim sensual nga balerinat.
  • Pije të ndryshme etj....
Për të rezervuar kontaktoni në Whatsapp : +355 68 62 41 890

Adresa: DURRËS 50 metra nga rreth rrotullimi në Plepa, kur del na autostrada, 10 m para se të futesh poshtë urës.

Shperndaje me miqt e tu...