WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Njoftime 360
Welcome BIZNESI !
NJOFTIME 360
Mountains

 KERKONI OFERTEN
 TE BIZNESI
 Njoftime 360

Reth Biznesit Njoftime 360

Ideja e Njoftime 360 me lindi kur po kerkoja nje banese me qera .gjate kerkimeve qe bera ne internet vura re se mungonte informacioni me detaje specifike si une e kerkoja u lodha duke mare ne telefon qeradhenesit sepse ajo qe une doja prej tyre ishin foto te ambjentit,vidjo te ambjentit,cmimi dhe kontrata e shtepise dhe keto pyetje duhet ti beja ne cdo bisede. U interesova per hapjen e nje webi funksional per kete lloj sherbimi dhe ajo qe mesovaishte se krijimi i webeve kushtonte shume. Ajo qe me gezoi ishte kontakti me Panairin Online i cili ofronte websaitin falas dhe me nje kosto minimale per mirembajtjen e tij une mund te hapja dyqanin tim online emrin e te cilit e vendosa 
Njoftime 360.

Slogani yne eshte:

NE JEMI TELLALLI JUAJ.

Sherbimet Tona Kryesore Jane:

Njoftime Qeradhenie
Njoftime punesimi
Njoftime shitje pronash
Apartamente me qera
Shtepi me qera
Vila me qera
Prona Imobiliare
Makina me qera
Njoftime Avokatie
Njoftime ligjore shteterore
Njoftime bankare
Njoftime per median dhe publikun
Njoftime pune premium
Njoftime per zhvillimin e teritorit
Njoftime gjykate
Oferta tregu
sherbime profesionale
Truall ose Toke
Komjutera dhe elektronike
Sherbime shendetesore dhe estetike
Ambjente biznesi ne shitje
Makina dhe bicikleta
Aksesore
Pjese Kembimi
Mobilje dhe elektroshtepiake
Automjete
Motora
Mjete Lundrimi
Ambjent biznesi
Kurse Profesionale dhe Arsim
Turizem Paketa Turistike
Foto Kamera
Bebet dhe Femijet
Tendera Ankande ftesa per oferte
Mobilje per banesa zyra lokale
Libra
Muzik
Filma
Lojra
Promovoni Faqe,Blog Fanpage
Biznese Sherbime
Pajisje dhe aparatura mjekesore

Faleminderit Panairi Online Per Mundesine e krijuar nga ju qe une te realizoja endrren per  krijimin e nje Biznesi Global.


Shperndaje me miqt e tu...